Přeskočit na obsah, Přeskočit na hlavní navigaci, Přeskočit na nabídku služeb

logo se jménem Jiří Kroužek

O mně

foto jiří kroužekNa volné noze jsem od roku 2009. Začínal jsem u maličkých projektů, kde jsem se dostal k rozličným oblastem online marketingu a trochu i ke kódování. Nyní se specializuji na PPC reklamu, která mi jde nejlépe. Rozumím si především s menšími týmy, ale nezaleknu se ani velkých rozpočtů.

Jsem proevropský liberál. Věřím, že každý může ovlivňovat svět tím, co (ne)kupuje. Snažím se žít minimalisticky, zdravě a udržitelným způsobem. Vím, že nekonečný růst na Zemi není možný.

Mám rád tulky přírodou, zvuk lesa a pomalé cestování. Učím se žít přítomností a s vnitřním klidem.

Pro koho pracuji

Pracuji pro férové a pozitivně naladěné lidi, kteří svoji práci dělají srdcem a hledají v ní smysl a naplnění. Velkou zálibu mám v projektech zlepšujících životní prostředí nebo systém českého vzdělávání. Svého času si vážím a věnuji jej pouze klientům, s jejichž podnikáním se dokáži zcela ztotožnit.

Nabízím výhodnější podmínky pro neziskové organizace zaměřené na lidská práva, environmentální problémy, zvyšování kvality života lidem s nevyléčitelnými nemocemi, ale i jiné.

Pro koho nepracuji

Nepracuji pro agentury, které by mé služby chtěly prodávat dál. Nepracuji pro poskytovatele půjček, projekty s pyramidovým schématem, prodejce nekvalitních produktů. Nepracuji pro subjekty vydělávající na tom, že někoho činí nešťastným.

Kde mne najdete

Kromě kontaktů zde na webu mne můžete najít na:

Služby

Aktuální články

Dynamické inzeráty v PPC

Google AdWords a Seznam Sklik umožňují vytvořit takzvané dynamické inzeráty. Jde o méně známou možnost, díky které můžete psát...

PPC reklama na Slovensku

Možná jste někdy uvažovali o online propagaci zboží/služeb na Slovensku. PPC reklama ve vyhledávači Google je k tomu účelu výborný...

více článků

Připojte se

RSS kanálTwitter

© 2009-2018 Jiří Kroužek, Zpracovávané údaje