Přeskočit na obsah, Přeskočit na hlavní navigaci, Přeskočit na nabídku služeb

logo se jménem Jiří Kroužek

O mně

foto jiří kroužekNa volné noze jsem od roku 2009. Začínal jsem u drobných projektů, kde jsem se dostal k rozličným oblastem online marketingu a trochu i ke kódování. Nyní se specializuji na PPC reklamu a analytiku. Rozumím si především s menšími týmy, ale nebojím se ani velkých rozpočtů.

Smýšlím liberálně a proevropsky, podporuji spolek Milion chvilek. Věřím, že každý může ovlivňovat svět tím, co (ne)kupuje. Snažím se žít minimalisticky, zdravě a udržitelným způsobem. Vím, že nekonečný růst na Zemi není možný.

Mám rád chození po lesích, barvy podzimu a přírodu celkově. Učím se žít přítomností a ve vnitřním míru.

Pro koho pracuji

Pracuji pro férové a pozitivně naladěné lidi, kteří svou práci dělají srdcem a hledají v ní smysl. Nejvíc mne přitahují projekty zlepšující životní prostředí, systém českého vzdělávání nebo sociální podniky. Svého času si vážím a věnuji jej pouze klientům, s jejichž činností se dokáži zcela ztotožnit.

Nabízím výhodnější podmínky pro neziskové organizace zaměřené na lidská práva, environmentální problémy, zvyšování kvality života lidem s nevyléčitelnými nemocemi, ale i jiné.

Pro koho nepracuji

Nepracuji pro agentury, které by mé služby chtěly prodávat dál. Nepracuji pro poskytovatele půjček, prodejce nekvalitních produktů, projekty s pyramidovým schématem nebo nulovou přidanou hodnotou. Nepracuji pro subjekty vydělávající na tom, že někoho dělají nešťastným.

Kde mě najdete

Kromě kontaktů zde na webu mne můžete najít na:

© 2009-2023 Jiří Kroužek, Zpracovávané údaje