Přeskočit na obsah, Přeskočit na hlavní navigaci, Přeskočit na nabídku služeb

logo se jménem Jiří Kroužek

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Abych se mohl plně soustředit na PPC reklamu, přestal jsem optimalizaci pro vyhledávače dělat. Mohu doporučit Martina Kolčabu, Martina Matějku nebo SEO školeni od Marka Prokopa.

Pomohu vašim webovým stránkám zlepšit umístnění ve vyhledávačích. K SEO přistupuji komplexně a držím se pravidla, že stránky vytváříme pro lidi a ne pro vyhledávače.

Co je cílem optimalizace pro vyhledávače?

Červená šipka směřující vzhůruCílem SEO by mělo být zjištění, jaká klíčová slova potenciální návštěvníci hledají a zda jim prostřednictvím svého webu (e-shopu) umím relevantně odpovědět. Těchto slov by mělo být co možná nejvíce, ne pouze jediné.

SEO analýza pro již běžící weby

Nabízím komplexní SEO analýzu vašich stránek, ve které zhodnotím současný stav a navrhnu konkrétní úpravy včetně jejich odůvodnění. Její součástí je:

  • Analýza klíčových slov, jejich konkurence, hledanost a relevance.
  • Analýza informační architektury webu.
  • Rozbor a úprava obsahu stránek a (X)HTML elementů, které mají z hlediska optimalizace pro vyhledávače význam.
  • Získávání nových zpětných odkazů = linkbuilding.

Cena SEO analýzy je od 8 000 Kč, dle rozsahu webu a jeho stavu. Jedná se o jednorázovou platbu.

SEO konzultace pro připravované weby

Poskytuji SEO konzultace na začátku vašeho webového projektu. K těm by mělo dojít ještě před započetím programování. Tím dosáhnete maximálního efektu za přijatelné náklady.

Problém garance pozic

Nebudu vám slibovat konkrétní pozici za určitý poplatek. Nemohu garantovat něco, co se mění podle vnějších okolností – schopností konkurence, lokality hledání, konkrétního uživatele (Google zobrazuje každému trochu jiné výsledky).

Optimalizace pro vyhledávače přitom není jenom o pozicích. Jednotlivé stránky webu by se měly v první řadě zobrazovat na co nejvíce relevantních klíčových slov a plnit svůj účel – vydělávat.

Pořád se mi to nějak nezdá...

Není divu. Někteří SEO konzultanti doporučují postupy, které v lepším případě nefungují, v tom horším mohou váš web poškodit. Pokud si chcete být výběrem dodavatele naprosto jistí, navštivte školení Marka Prokopa.

Služby

Aktuální články

Dynamické inzeráty v PPC

Google AdWords a Seznam Sklik umožňují vytvořit takzvané dynamické inzeráty. Jde o méně známou možnost, díky které můžete psát...

PPC reklama na Slovensku

Možná jste někdy uvažovali o online propagaci zboží/služeb na Slovensku. PPC reklama ve vyhledávači Google je k tomu účelu výborný...

více článků

Připojte se

RSS kanálTwitter

© 2009-2018 Jiří Kroužek, Zpracovávané údaje