Přeskočit na obsah, Přeskočit na hlavní navigaci, Přeskočit na nabídku služeb

logo se jménem Jiří Kroužek

O mně

foto jiří kroužekZačínal jsem jako kodér webových stránek. Nyní se věnuji pouze online marketingu, především PPC a SEO.

Jsem zastánce trvale udržitelného způsobu života. Baví mne vše, co s sebou přináší nějakou inspiraci – knihy, školení, semináře. Ve volných chvílích zahradničím, jezdím na kole nebo se věnuji turistice.

Pro koho pracuji

Nejraději pracuji na projektech, které se týkají životního prostředí (byť okrajově) nebo zdravého životního stylu. Dále pro malé firmy s výraznou přidanou hodnotou a pro podnikatele v cestovním ruchu.

Neziskové organizace

Jsem ochoten poskytnout až 100% slevu neziskovým organizacím. Především těm, které se věnují ochraně životního prostředí nebo zvyšování kvality života lidem s nevyléčitelnými nemocemi. Tím zcela nezavrhuji jiné, kontaktujte mne.

Berte prosím na vědomí, že tyto práce se odvíjí od mého aktuálního pracovního vytížení.

Pro koho nepracuji

Nepracuji pro internetové agentury, které by mé služby chtěly prodávat dál. Nepracuji pro poskytovatele půjček, pro projekty připomínající pyramidové schéma. Obecně nepracuji pro firmy, jejichž činnost je jakýmkoli způsobem nemorální.

Kde mne najdete

Kromě kontaktů zde na webu mne můžete najít na:

Služby

Aktuální články

Dynamické inzeráty v PPC

Google AdWords a Seznam Sklik umožňují vytvořit takzvané dynamické inzeráty. Jde o méně známou možnost, díky které můžete psát...

PPC reklama na Slovensku

Možná jste někdy uvažovali o online propagaci zboží/služeb na Slovensku. PPC reklama ve vyhledávači Google je k tomu účelu výborný...

více článků

Připojte se

RSS kanálTwitter

tel: +420 731 413 317
e-mail: posta@jirikrouzek.cz